Hakkımızda

Aktif İstanbul Akademi İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Merkezine Hoşgeldiniz!

Tebrikler !! güvenli bir geleceğe giden ilk adımı attınız.Tüm gücümüzle sizin başarınız için çalışıyoruz.

Aktif Akademi, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereğince Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından iş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği eğitimleri vermek üzere yetkilendirilmiş eğitim kurumudur. Aktif İstanbul Akademi alanında uzman akademisyenler ve iş güvenliği eğitmenlerinden oluşan eğitici kadrosu ve eğitim sektöründe deneyim sahibi yönetim kadrosu ile hem yüksek bir sınav başarısı hem de hizmet kalitesi yönünden üst düzeyde memnuniyetinizi hedefler.

Eğitim kurumumuz sadece sınava hazırlık sürecinde değil belgelerini aldıktan sonra da katılımcılara rehberlik hizmeti vermeye devam edecektir. Her zaman en iyiyi hedefleyen bir kurum olarak sizin görüş ve önerilerinize büyük önem veriyoruz. Lütfen her konuda bize iletmek istediklerinizi site üzerindeki iletişim kanallarını kullanarak bize bildirin.

Konforlu & Modern Ortam

adalar-manzarasi
Eşsiz adalar manzaralı konforlu ferah sınıflarıyla, kapalı açık otoparkımız, kat bahçemiz ile en iyi eğitimi en iyi ortamda veriyoruz.
Ayrıca, Aktif Akademi her türlü ulaşım alternatifine yakın. Marmaray, Metro, Sabiha Gökçen Havaalanı, E6 çevre yolu, Adliye Sarayı ve yeni konut projelerine ulaşım birkaç dakika sürüyor. Kadıköy-Kartal arası, metro hattı sayesinde ulaşım yarım saate iniyor. Bu sayede vaktiniz yoğun İstanbul tarafiğinde yollarda tükenmiyor.

Seçkin Eğitimci Kadrosu

egitici
Aktif Akademi’de eğitici olmak için sadece bilmek yetmez eğitimcilerimizin bilgiyi etkin şekilde aktarabilmesini de isteriz.
Aktif Akademi seçkin eğitimci kadrosu tarafından titiz bir çalışma sonucunda hazırlanmış,hatasız , Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın tüm standartlarına uygun sınav odaklı bir program sunar. Eğitimlerimiz sınav başarınızın yanında iş hayatınızdaki başarınızın da anahtarı olacaktır.Sizin başarınız bizim başarımızdır.

Zengin Yayın Desteği

yayin

Merkezimizde aldığınız eğitimlerin sürekliliğini sağlamak için size sunduğumuz yayınların kalitesine büyük önem veriyoruz.
Sürekli değişen bilgiler arasından en doğrusunu ve en güncelini sunabilmek için her sınav döneminden sonra güncellenen kalitesini ve çeşitliliğini artıran kaynakları sizlere sunuyoruz. “İlk girişte kazanın” sloganımıza uygun olarak gerek basılı yayınlarımız, gerek uzaktan eğitim hizmetlerimiz özenle hazırlandı.